Agnieszka Murdzek Kasprzyk

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia. Swoją przygodę z przedłużaniem rzęs zaczęła w 2010 roku, która przerodziła się w ogromną pasję i miłość do Stylizacji. Pogłębia swoją wiedzę i zbywa nowe doświadczenia na szkoleniach. Na bieżąco śledzi wszystkie nowości związane ze stylizacją i po dokładnej analizie i konsultacji z klientami, najlepsze z nich dołącza do swojej oferty.

Swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie przekazuje kursantom na Szkoleniach i Doszkoleniach z zakresu podstawowego oraz zaawansowanego. Uwielbia wprowadzać swoich kursantów w świat Stylizacji rzęs i zaszczepiać w nich miłość do tego zawodu. Szkolenia Podstawowe są jej konikiem. Do każdego klienta i kursanta podchodzi indywidualnie. Jest osobą miłą, otwartą, wyrozumiałą ale również wymagającą i dążącą do perfekcji. Chętnie dzieli się swoją wiedzą na szkoleniach.


Agnieszka Adamczyk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Właściciel salonu Uroda na Wynos. Zdecydowanie kocha to, co robi, dlatego poświęca tyle czasu na pracę. W wolnym czasie zgłębia tajniki wiedzy i umiejętności, szkoląc się u najlepszych instruktorów polskich i zagranicznych. Dzięki temu może przekazywać zdobytą wiedzę wszystkim osobom, którym równie mocno zależy na tym, by rozwijać siebie i swój warsztat.

Szkolenie u Agnieszki to zarówno teoria, jak i praktyka, z dużym naciskiem na praktykę. Po szkoleniu otrzymasz 100% informacji i wiedzy, które pozwolą Ci zacząć nową przygodę lub udoskonalić istniejące umiejętności.

Oprócz rzęs zajmuje się również makijażem permanentnym, w tym Microbladingiem.


Diana Trzasko-Wnukowska

Instruktor od 2014, przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs zajmuje się od 2011, stylizacją paznokci od 2009. Studiowała Kosmetologię. Od wielu lat interesuje się przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs, a także stylizacją paznokci. Stanowi to największą pasję jej życia i dlatego ciągle doskonali swoje umiejętności i pogłębia wiedzę.

Laureatka różnych konkursów. To, co robi, sprawia jej niesamowitą przyjemność. W swoim zawodzie jest perfekcjonistką w każdym calu. Swoim kursantkom służy pomocą i nie żałuje dobrych rad. Wolny czas spędza na różnego rodzaju kursach i szkoleniach zawodowych. Przyszłe swoje życie wiąże z tym co robi, bo to lubi najbardziej. Nie wyobraża innego zawodu, gdyż ten jej jest misją, którą pragnie realizować.

Perfekcjonizm i wielkie zaangażowanie sprawiają, że szkolenie u niej to czysta przyjemność i możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy.


Anna Chrostowska

Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dyplomowana kosmetyczka oraz Instruktor stylizacji rzęs.
Na co dzień łączy pracę w poradni okulistycznej ze swoją pasją jaką jest stylizacja rzęs.

Stale stawia przed sobą nowe cele, które realizuje dzięki swojej niezłomnej determinacji. W praktyce wykorzystuje całą swą wiedzę na temat stylizacji rzęs uzupełniając ją o aspekty medyczne pracy przy oku. Stara się dążyć do perfekcji w każdym calu.

Na Szkoleniach nie szczędzi wiedzy. Swoje kursantki uczy dokładności, wytrwałości oraz holistycznego podejścia do klienta. Szczególny nacisk kładzie na bezpieczeństwo i higienę podczas zabiegu. Z każdej z nich wydobywa to co w nich unikalne. Ceni sobie indywidualne podejście do kursanta. Chętnie uczestniczy w różnego rodzaju konkursach, rozwijając swoją kreatywność i dając ujście swojej artystycznej stronie duszy. Z niesamowitym efektem potrafi łączyć elementy zdobień i kolorystykę teoretycznie niepasujące do siebie, nadając w tym sposób rzęsom nowego wymiaru. Stale zdobywa nowe kompetencje uczestnicząc w licznych szkoleniach. Jest cały czas na bieżąco, utrzymując tym samym wysoki poziom swoich szkoleń.


Anastazja Balon

 

Wizażystka i dyplomowana kosmetyczka. Stylizacją rzęs zajmuje się od 2012 roku, wizażem od 2011 roku. Od tego czasu stale rozwija swoje umiejętności, dokształca się i pracuje aby osiągać coraz lepsze efekty w swojej pracy. Chętnie podejmuje się nowych wyzwań, stawia na jakość, a nie na ilość. Ukończyła liczne szkolenia z różnych technik u wielu instruktorów w ciągu ostatnich kilku lat i wciąż się doszkala.

Specjalizuje się w szkoleniach z metody klasycznej i puszystych, dokładnych metodach objętościowych. Wg niej idealna aplikacja to taka w której oprócz zagęszczenia rzęs i podkreślenia oka, widać wciąż lekkość i brak przesady. Szczególnym jednak zamiłowaniem cieszą się puszyste aplikacje objętościowe z użyciem kolorowych rzęs – w codziennej pracy z klientkami również często stylizuje oko kolorami.

Swoją ogromną wiedzę i doświadczenie przekazuje na szkoleniach. Szkolenia zawsze mają charakter indywidualny i są dostosowane do poziomu zaawansowania konkretnego kursanta. Prowadzone w malutkich grupach, w których łatwiej wyłapać błędy i odkryć nad czym jeszcze będzie trzeba pracować. Po szkoleniach utrzymuje kontakt z kursantami odpowiadając na pytania i obserwując ich rozwój. 

 


Anna Szady

Absolwentka Wyższej Szkoły Działalności Gospodarczej w Warszawie oraz mgr Marketingu i Zarządzania Politechniki Lubelskiej. Ma ukończone kursy wizażu w tym makijażu permanentnego metodą microbladingu oraz szkołę z profilem kosmetycznym.

Na co dzień prowadzi własną działalność, łącząc pasję i pracę w jedno. Stylizacja rzęs to całe jej życie. Uwielbia tworzyć nowe wachlarze, próbować czegoś nowego w aplikacjach. Stale kształci się w tej dziedzinie poprzez profesjonalne szkolenia i byciem na bieżąco z nowościami. Przedłużaniem rzęs zajmuje się od 2011 r natomiast instruktorem została w 2015 r, by móc dzielić się ze swoimi kursantkami wiedzą i doświadczeniem. Pokazać im jakie mają możliwości, i udowodnić, że ich wysiłek, szczegółowość i upór w dążeniu do perfekcji jest kluczem do samorealizacji i sukcesu.


Joanna Radko – Budzyńska

Absolwentka kosmetologii. Od 2010r zajmuje się stylizacją rzęs.

Rzęsy to jej pasja dlatego w pracy spędza większość czasu.

Uwielbia poszerzać swoją wiedzę na szkoleniach i testować nowe produkty.

Stylizacja rzęs nauczyła ją cierpliwości.

Największą satysfakcję sprawia jej uśmiech zadowolonej klientki.

 


Angelika Szuleta

Stylizacją rzęs zajmuje się od 2012 roku. Swoją przygodę z upiększaniem oczu rozpoczęła od metody 1:1. Po dwóch latach odbyła szkolenie z metod objętościowych – to był początek wspaniałej przygody, samorealizacji i spełniania marzeń o dawaniu piękna innym.

Pochłonięta swoją pracą zdecydowała się na całkowite zaangażowanie w stylizację oczu. Kolejnym etapem były kursy stylizacji brwi – geometrii twarzy, architektury i prawidłowego kształtu brwi, farbowania ich oraz metod rekonstrukcji. Jej prace stawały się dla niej coraz pełniejsze i wiedziała, ze rama oka jaką tworzą brwi to podstawa do odpowiedniego wyeksponowania rzęs, a tym samym spojrzenia klientki i nadania mu wyrazistości i charakteru.

Od lutego 2015 roku jest instruktorem stylizacji rzęs i brwi marki Noble Lashes. Odkryła, że oprócz pasji do upiększania Pań chce przekazywać swoją wiedzę, umiejętności i zdobyte doświadczenie innym. Aby robić to na jak najwyższym poziomie cały czas szkoli się u stylistek światowej sławy, międzynarodowych mistrzyń i autorek nowatorskich technik modelowania oczu i stylizacji brwi.

W jej dorobku szkoleniowym są odbyte kursy u Nelly Soiminy, Katarzyny Borkowskiej, Iriny Andreevej, Nadii Poliszczuk, Iny Adamovich, oraz udział w konferencjach i spotkaniach z mentorami rzęsowego świata – Iriną Levchuk, Marią Spicyną, Lesya Zakharova i innymi. Na swoich kursach stara się przede wszystkim zaszczepić w każdej stylistce miłość do tego zawodu. Szkolenia mają część teoretyczną, na której omawiamy wszystkie potrzebne do pracy aspekty oraz praktyczną, podczas której pracują na modelkach. Głównym jest celem jest przekazanie jak najwięcej informacji i inspirowanie swoich kursantek do dalszych działań, nowych pomysłów i szukania ciekawych rozwiązań.

Jej największym marzeniem jest to, by każda kobieta miała przepięknie wykonane aplikacje, a każda jej kursantka ogrom zasłużonych nagród – dla niej, będzie to wówczas najwyższe wyróżnienie jako instruktora.


Paulina Gieniec

Mówi  o  sobie, że jest takim „3 w 1”. Miłośniczka stylizacji rzęs i brwi od 2010 roku. Magister socjologii i bankowiec z 7-letnim stażem. Każda z dziedzin wniosła bardzo wiele do jej kompetencji. Kompleksowa obsługa klienta oraz Liderowanie całą placówką kredytową zapoczątkowało w niej chęć bycia przywódcą. Dzięki tym doświadczeniom wzbogaciła poczucie własnej wartości. Szeroko pojęta kosmetyka upiększająca nie opuszczała jej ani na chwilę. Ukończyła dwa studium stylizacji rzęs, makijażu i paznokci, ale postawiła na wzbogacanie swojej wiedzy w kierunku rzęsowym. I tak się wszystko zacząło… Cała jej przygoda z rzęsami, kurs za kursem.

Każde nowe doświadczenie motywowało i nadal motwują ją do dalszego kształcenia. Zapotrzebowanie  rzęsowe na rynku rosło, a wraz z nim wyrastali nowi Instruktorzy najlepszych polskich firm rzęsowych. I tak została Instruktorem u Lidera, czyli Noble Lashes. Od 2014 roku nieustannie dzieli się swoją wiedzą z kursantkami. Każde szkolenie u niej to morze wiedzy i doświadczeń.

Zaprasza do swojej firmowej Adademii rzęs i brwi pod nazwą „Lashes&Brows Academy by Paulina Gieniec” oraz na jej stronę internetową www.paulinagieniec.pl. Szkolenia stacjonarne prowadzi w woj. zachodniopomorskim, w miejscowościach Chojna, Gryfino i Szczecin. Istneje też możliwość dojazdu do kusantki. Na szkoleniach rozwiewa wszelkie wątpliwości odnośnie metody i techniki pracy podczas stylizacji rzęs. Przekazuje wiedzę czytelnie i skrupulatnie. Dzieli się swoimi tajnikami i triczkami. Jest wymagająca i konsekwentna. Nie ma u niej pytania bez odpowiedzi. Nawet po odbytym szkoleniu jest w stałym kontakcie ze swoimi kursantkami. Zaszczepia zamiłowanie do rzęs i sama dzięki temu spełnia się zawodowo. Wyznaje zasadę „Jeśli chcesz być najlepszy w  tym co robisz, staraj się każdego dnia, ćwicz, pracuj i udoskonalaj. Nim się obejrzysz, zdobędziesz szczyty, dotąd nieosiągalne.”


Joanna Pleban

Mgr Kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Właścicielka gabinetu kosmetycznego i jednostki szkoleniowej w Dublinie.Prowadzi szkolenia z zakresu kosmetologii, przedłużania rzęs oraz microbladingu.

Posiada cechy najlepszego instruktora: ogrom wiedzy, doświadczenie pedagogiczne, cierpliwość i empatie.W swojej karierze prowadziła wiele szkoleń grupowych, jednak najbardziej ceni sobie indywidualne podejście do kursanta. Podczas kursów swoim ciepłem przełamuje największe lody, a optymizmem i wiarą we własne siły zaraża wszystkich bez wyjątku. Uczy nie tylko jak prawidłowo wykonać daną usługę, ale również jak umiejętnie ją sprzedać i zdobyć serce klienta. Bycie instruktorem zobowiązuje, dlatego nieustanne szkolenie się i pogłębianie wiedzy jest nieodzowną częścią jej pracy.

Zawsze podkreśla, ze marzenia nie spełniają się same, trzeba im w tym pomóc. Jako instruktor kieruje się mottem:”Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł”.


Dorota Leśniewska

Absolwentka Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej. Dyplomowana kosmetyczka. Stylistka rzes od 2012 roku.  Od 2016 roku współpracuje z Nami jako instruktor Noble Lashes.

Do swojej pracy podchodzi z dużą odpowiedzialnością i starannością. Stale podnosi swoje kwalifikacje, by zaspokoić ciągły niedosyt wiedzy, a swoim kursantkom zapewnić jak najwyższy poziom szkoleń.  Odbyte warsztaty i zdobyta na nich wiedza pozwoliły na opracowanie programu szkoleniowego, obejmującego maximum aspektów z dziedziny stylizacji rzęs.  Bogatą teorią i praktycznymi ćwiczeniami zaszczepia w kursantkach pasję do zawodu. Jako inżynier, do tematu podchodzi też bardzo technicznie, zwracając szczególną uwagę na jakość materiałów pracy, a także jej ergonomię.

Szkolenia przeprowadza w języku polskim i angielskim,  na terenie  Belgii i w rodzinnym Białymstoku.


Paulina Kamińska

Absolwentka Warszawskiej Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Uzyskała tytuł licencjonowanego kosmetologa w specjalizacji SPA & Wellness oraz tytuł magistra w kierunku kosmetyki estetycznej.

Od najmłodszych lat wiązała swoją przyszłość z kosmetyką i pielęgnacja urody. Przekonana o właściwym wyborze ścieżki kariery zawodowej konsekwentnie realizuje swój plan i obrany cel. Mając na uwadze ciągłe doskonalenie kunsztu kosmetycznego równolegle ze studiami uczestniczyła w licznych szkoleniach m.in. z zakresu stylizacji paznokci, rekonstrukcji brwi, microblading’u oraz stylizacji rzęs.  Od 2012 roku prowadzi własny salon kosmetyczny gdzie łączy swoją pasję z pracą zawodową. Uwielbia spędzać czas ze swoimi klientkami dając im chwilę relaksu oraz dbając o ich urodę oraz dobre samopoczucie. Pierwsze szkolenie z zakresu stylizacji rzęs odbyła w 2011 roku, rozpoczynając tym samym kalejdoskop rzęsowych zdarzeń. Stale podnosi swoje kwalifikacje w tym kierunku oraz jest uczestnikiem licznych imprez branżowych. Stylizacja rzęs oraz brwi okazała się jej największą pasją. Właśnie w tym kierunku pragnie nieustająco rozwijać swoje kwalifikację i  dążyć do perfekcji. Jest miłośniczką lekkich objętości oraz finezyjnego podkreślenia głębi spojrzenia.

Od 2016 roku znajduje się w gronie instruktorek Noble Lashes. Jako pierwsza instruktorka z zakresu stylizacji rzęs w województwie świętokrzyskim rzetelnie przekazuje swoją wiedzę i  doświadczenie kursantką. W kameralnej atmosferze daje z siebie wszystko aby w przyszłych stylistkach zaszczepić pasję do pięknego świata stylizacji rzęs.


Katarzyna Dobrowolska

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie na kierunku Dietetyka.

Przygodę ze stylizacją rzęs zaczeła już na studiach w 2013r, po zakończeniu edukacji zdecydowała się  na prowadzenie włąsnego salonu, gdzie łaczy swoją pasję z pracą zawodową.

Szybko zdobyła szerokie grono zadowolonych klientek, poszerza swoją wiedzę o nowe doświadczenia szkoląc się u najlepszych. Jak sama mówi, stylizacja rzęs wymaga cierpliowsci, jednak uśmiech zadowolonych klientek to to co powoduje, że chce się to robić. Oczy jej klientek to jej wizytówka, dlatego w pracy jest bardzo dokładna.

Jako instruktor pragnie zaszczepić w każdej swojej kursantce miłość do stylizacja rzęs, przekazując swoje kilkuletnie doświadczenie w tym zakresie.


Ewa Maryś

W 2005 r. ukończyła studium kosmetyczne w Szczecinie. Po zakończeniu nauki rozpoczęła pracę w salonie kosmetycznym, w którym zajmowała się ogólnie pojętą kosmetyką (m.in. wizażem, rekonstrukcją brwi, zabiegami pielęgnacyjnymi), nie jest jej obca również stylizacja paznokci. W roku 2011 rozpoczęła przygodę z przedłużaniem/zagęszczaniem rzęs, którego podstaw nauczyła się w pełni samodzielnie. Od 2015 r. prowadzi własny salon kosmetyczny EweBeauty w Sandefjord (Norwegia). Na początku 2016 r. uzupełniła swoją wiedzę i umiejętności u profesjonalistów, w tym u wielokrotnej mistrzyni Katarzyny Borkowskiej oraz Nadii Poliszczuk w dziedzinie przedłużania rzęs, co zaowocowało późniejszymi osiągnięciami. W 2016 r. zajęła się także rekonstrukcją brwi metodą microblading, szkoląc się u Branko Babicia oraz makijażem permanentnym.

W tym samym roku zajęła:
1. miejsce w kategorii Master 2-3D – International Lash Competition in Horten (Norwegia)
3. miejsce w kategorii Master 1:1 – International Lash Competition in Horten (Norwegia)

Już nie może się doczekać następnych szkoleń i mistrzostw, chcąc cały czas udoskonalać swoje umiejętności oraz rozwijać swoją pasję, jaką jest jej praca. Zdobytą wiedzą i umiejętnościami chce dzielić się z przyszłymi stylistkami.


Agnieszka Madajczyk

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, właścicielka dwóch salonów stylizacji rzęs, zawodowa wizażystka.

Swoją przygodę z rzęsami zaczęła w 2008 roku i od tamtej pory nieustannie rozwija swoją pasję w tej dziedzinie. Upiększanie kobiecych oczu stało się jej sposobem na życie. Porzuciła poprzednią pracę zawodową, wykorzystując zdobyte wieloletnie doświadczenie  w zarządzaniu do rozwoju swojej firmy. Perfekcjonistka, wymagająca od siebie i innych. Mimo chronicznego braku czasu, udaje się jej uczęszczać na liczne kursy i szkolenia organizowane przez krajowych i zagranicznych instruktorów. Zdobytą wiedzę z zaangażowanie i pieczołowitym przygotowaniem stara się przekazać swoim kursantom, tak by uwierzyli w swoje umiejętności i nie obawiali się stawiać pierwszych kroków w zawodzie stylizacji rzęs.

Osiągnięcia:
4 miejsce w kategorii 1:1, Ogólnopolskie Mistrzostwa Przedłużania Rzęs, Esthetic Show, Warszawa (2015)


Marlena Kowalska

Swoją przygodę z rzęsami zaczęła w 2012 na terenie Irlandii Północnej, od metody 1:1. Ciężką pracą, wsparciem rodziny i znajomych  zdobywała kolejne kwalifikacje w stylizacji rzęs i kosmetyce. Na swojej drodze „rzęsowej” poznała Instruktorkę Noble Lashes Dianę Trzasko-Wnukowską, która była jedną z osób która zmobilizowała ją do szkolenia instruktorskiego.

 

 

 


Klaudia Kasuła

Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetologii i Promocji Zdrowia w Szczecinie. Właścicielka firmy Love Lashes by Klaudia Kasuła.

Stylizacją rzęs zajmuje się już od 2012 roku. Po 5 latach doświadczenia została instruktorem naszej firmy Noblelashes. Stylizacja rzęs to jej pasja, chce dążyć do perfekcji dlatego ciągle się rozwija, dokształca u najlepszych i jak twierdzi – nigdy nie przestanie. Ostatnią jej dumą było uczestnictwo w III Zlocie Czarownic Rzęsowych prowadzonych przez Najlepsze Polskie Mistrzynie – Katarzynę Borkowska oraz Nadię Poliszczuk.

Na szkoleniach przekazuje swoją całą zdobytą wiedzę, jest cierpliwa i bardzo zaangażowana w to co robi. Od swoich kursantek również wymaga cierpliwości, patrzy na jakość, nie na ilość.


Karolina Październy

Właścicielka Studia Stylizacji Rzęs oraz Szkoleń ”Silia”, a także mgr inż. Zarządzania Kryzysowego w Ochronie Środowiska. Na co dzień łączy wychowanie dwójki dzieci z pracą zawodową jako stylistka rzęs i instruktor. Swoją przygodę z przedłużaniem rzęs zaczęła dwa lata temu. Pomimo ukończeniu wielu kursów z zakresu stylizacji rzęs planuje nadal rozwijać swoją wiedzę oraz umiejętności. Przedłużanie rzęs jest jej pasją, a największą przyjemność czerpie z możliwości dzielenia się swoją wiedzą z kursantami.

Szkolenia prowadzone są indywidualnie lub w dwuosobowych grupach, w miłej i profesjonalnej atmosferze. Jest instruktorką wymagającą ale cierpliwą, od kursantów oczekuje zaangażowania oraz ciężkiej pracy, starając się jednocześnie zaszczepić w nich miłość do przedłużanie rzęs.

Osiągnięcia:
III miejsce w konkurencji 2D – Lash Championship Poznań 2017
IV miejsce w konkurencji 5-6D – Lash Me in Warsaw 2017
V miejsce w konkurencji 2-3D – Lash Me in Warsaw 2017


Katarzyna Futa – Warda

Magister logistyki a z zamiłowania pasjonatka rzes. Przygoda ze stylizacją rzęs zaczęła się w okresie studiów, gdzie zamiast pracować w Logistyce, trafiła do najlepszego salonu w Warszawie jako stylistka rzes. Była to jej pasja, która stała się pracą oraz całym życiem. Swój salon otworzyła w Lublinie gdzie teraz tutaj może upiększać Panie.

Osiągnięcia:
I miejsce 3D Junior Kolibri Europe Championship 2016
I miejsce velvet Lashes 4d & more, Junior Kolibri Europe Championship 2016
I miejsce 10-15D, Junior Europelash 2016
I miejsce mega volume, Master International Celtic Eyelash Extensions Competition 2017

II miejsce volume 2-7d aster International Celtic Eyelash Extensions Competition 2017
II miejsce 3D, Junior Lash Championship Poznań 2017
III miejsce, mega volume, expert, Lash Me 2017


Karolina Bieńkowska

Z wykształcenia logistyk, z zamiłowania stylistka i instruktor przedłużania rzęs.

Pasja do stylizacji rzęs odmieniła jej życie, w pełni oddała się temu zawodowi w 2014 roku. Właścicielka salonu Carolashes, w którym nie tylko upiększa oczy swoich klientek, ale również wprowadza w świat rzęsowej magii swoich kursantów.

Uczestniczy w wielu kursach międzynarodowych instruktorek, udoskonalając swoje umiejętności jak i poszerzając swoją wiedzę. Zależy jej aby szkolenia przeprowadzane przez nią były na międzynarodowym poziomie. Zdobytą wiedzę ze szkoleń chętnie przekazuje swoim kursantom, oczekując doskonałych efektów w pracach szkoleniowych jak i późniejszych aplikacjach swoich podopiecznych. Swoją pomoc oferuje również po zakończeniu szkolenia utrzymując stały kontakt ze swoimi uczniami, a także służąc dobrą radą.

Konsekwencja w dążeniu do celu, sumienność jak i pracowitość to hasła towarzyszące jej nie tylko w zawodzie, ale i życiu prywatnym. Dla kursantów ma ogrom cierpliwości jak i ciepła, które pomagają rozluźnić ręce podczas szkoleń.

Osiągnięcia:
I miejsce – 1:1 w kategorii Expert  Lash Agora (Austria)
I miejsce w 1:1 Hungarian  Europe Open Cup 2017
II miejsce – 3-4D w kategorii  Expert Lash Agora (Austria )
II miejsce – 5-6 D w kategorii  Expert Lash Agora  (Austria)
III miejsce – 2D w kategorii Expert Lash Agora (Austria)
Nagroda specjalna za 1:1 od Nelly Soimina

Ewa Drab

Przygodę z rzęsami oraz firmą Noble Lashes rozpoczęła w roku 2013, ciągle poszerza swoje umiejetności i uczestniczy w szkoleniach podnoszacych kwalifikacje i umiejętności, szkolenia odbywaja się indywidualnie lub w grupach dwu odobowych. Jako instruktor stara się przakazać jak najlepiej zdobytą wiedzę i zaszczepić w swoich kursantkach pasję do rzęs.
Prowadzi własny salon, sklep oraz szkoli z metod objętościowych, 1:1 oraz z liftingu rzęs. Jej pasją stały się nie tylko rzęsy, jest instruktorem stylizacji paznokci i depilacji pastą cukrową, jak również zajmuje się sprzedażą produktów na których sama pracuje.
Jej motto jest krótkie, ale bardzo wartościowe, ponieważ „najważniejsze, aby praca była pasją”.

Szkolenia z metod objętościowych, 1;1 oraz liftingu rzęs.


Agnieszka Suchenek

Świat Beauty malował się w jej głowie mniej więcej od czasu pierwszego tuszowania rzęs. W rodzinnej Łodzi zdobyła tytuł technika usług kosmetycznych nabierając tylko apetytu na kolejne kwalifikacje i specjalizacje związane ze sferą piękna.

Od 12 lat dopieszcza wizualnie i mentalnie londyńskie klientki, dostarczając im barwne i sukcesywnie powiększające się portfolio usług, w odpowiedzi na bieżące rynkowe trendy i oczekiwania. Z tytułem Wizażystki ukończyła warszawską szkołę MAKE UP FOREVER. Kobieta drogi. Jeśli nie spędza czasu w swoim londyńskim gabinecie, zdobywa nowe umiejętności na szkoleniach na trasie między Anglią a Polską. Będąc w kraju walczy o wolny czas z kolejką, chętnych do zabiegów z jej ręki, kandydatek. Jest doceniana za szeroki repertuar umiejętności oraz marek z którymi współpracuje. Od ponad roku specjalizuje się także w makijażu permanentnym.

Stylizacją rzęs zajmuje się ponad 6 lat. Od razu poczuła ją, jako bliskie dopełnienie tematyki wizażu, do którego ma dobrą rękę i ciepłe serce. Z tego zakresu szkoliła się u największych sław z Polski, Rosji, Ukrainy i Wielkiej Brytanii.

Sama jako instruktor pracuje z wielką precyzją i jeszcze większymi wymaganiami wobec kursantek, potrafiąc zachować przy tym cierpliwy i pogodny ton komunikacji.Swoje kursantki zaraża pasja do rzęs od momentu złapania pęsety.

Pani Agnieszka szkoli ze wszystkich metod przedłużania i zagęszczania rzęs, rekonstrukcji i stylizacji brwi, oraz liftingu i laminacji rzęs.


Angelika Ragus

Absolwentka Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Warszawie na kierunku kosmetologia. Swoją przygodę ze stylizacją rzęs rozpoczęła w 2015r i od tego momentu ciagle podnosi swoje kwalifikacje podczas szkoleń z polskimi i zagranicznymi instruktorami. Oprócz stylizacji rzęs zajmuje się stylizacją i rekonstrukcją brwi, microblading’iem oraz piercingiem. Zakochana w naturalnym efekcie stylizacji 2/3D. Dowodzi, że przedłużanie rzęs nie musi wyglądać sztucznie. Ambitna i wymagająca po 4 miesiącach klejenia objętości zajęła 5 miejsce w międzynarodowych mistrzostwach LashWeek 2017 w kategorii juniorów za mega volume. Stworzyła swoją własną metodę tworzenia dużych puszystych kępek. Prowadzi głownie szkolenia indywidualne by poświecić 100% swojej uwagi na każdym etapie pracy. Ogromna dawka wiedzy i nacisk na praktykę powodują, że szkolenia w AriaVisage przynoszą znakomite efekty. Angelika szkoli ze wszystkich metod przedłużania i zagęszczania rzęs, rekonstrukcji brwi metodą włoskową a także z liftingu i laminacji rzęs.