Agnieszka Murdzek Kasprzyk

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia. Swoją przygodę z przedłużaniem rzęs zaczęła w 2010 roku, która przerodziła się w ogromną pasję i miłość do Stylizacji. Pogłębia swoją wiedzę i zbywa nowe doświadczenia na szkoleniach. Na bieżąco śledzi wszystkie nowości związane ze stylizacją i po dokładnej analizie i konsultacji z klientami, najlepsze z nich dołącza do swojej oferty.

Swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie przekazuje kursantom na Szkoleniach i Doszkoleniach z zakresu podstawowego oraz zaawansowanego. Uwielbia wprowadzać swoich kursantów w świat Stylizacji rzęs i zaszczepiać w nich miłość do tego zawodu. Szkolenia Podstawowe są jej konikiem. Do każdego klienta i kursanta podchodzi indywidualnie. Jest osobą miłą, otwartą, wyrozumiałą ale również wymagającą i dążącą do perfekcji. Chętnie dzieli się swoją wiedzą na szkoleniach.


Katarzyna Borkowska

Instruktor z kilkuletnim stażem szkoleniowym, absolwentka wydziału pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego, dyplomowana kosmetyczka, stylistka rzęs od 5 lat. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje na różnych warsztatach i szkoleniach, może się pochwalić ogromną wiedzą teoretyczną i doskonałą praktyką.

Rzęsy stały się jej życiowym hobby, a w szkoleniu przyszłych stylistów rzęs odnalazła swoje powołanie. Szkolenia podstawowe z 1:1 są jej specjalnością, a na kursach z metod objętościowych jest bardzo wymagająca i szczegółowa. O rzęsach może opowiadać godzinami, jest na bieżąco z wszelkimi nowinkami w tej dziedzinie i w przystępny sposób dzieli się swoją wiedzą na szkoleniach.

Miłością do rzęs zaraża nie tylko kursantki, kilku mężczyzn przeszkolonych przez Kasię z powodzeniem zajmuje się stylizacją rzęs, a jej mąż-Pan Rzęsa prowadzi sprzedaż materiałów Noble Lashes na terenie Warszawy.


Agnieszka Adamczyk

Absolwentka Uniwindeksersytetu Medycznego w Katowicach. Właściciel salonu Uroda na Wynos. Zdecydowanie kocha to, co robi, dlatego poświęca tyle czasu na pracę. W wolnym czasie zgłębia tajniki wiedzy i umiejętności, szkoląc się u najlepszych instruktorów polskich i zagranicznych. Dzięki temu może przekazywać zdobytą wiedzę wszystkim osobom, którym równie mocno zależy na tym, by rozwijać siebie i swój warsztat.

Szkolenie u Agnieszki to zarówno teoria, jak i praktyka, z dużym naciskiem na praktykę. Po szkoleniu otrzymasz 100% informacji i wiedzy, które pozwolą Ci zacząć nową przygodę lub udoskonalić istniejące umiejętności.

Oprócz rzęs zajmuje się również makijażem permanentnym, w tym Microbladingiem.
Nadia Poliszczuk

Pasjonatka stylizacji rzęs oraz certyfikowana Stylistka Brwi. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Po 6 latach pracy jako Stylistka Rzęs dołączyła do zespołu instruktorek Noble Lashes. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach w kraju i za granicą.

Swoją ogromną wiedzę i umiejętności z pełnym zaangażowaniem przekazuje na szkoleniach podstawowych i zaawansowanych z przedłużania rzęs i rekonstrukcji brwi. Wprowadzając kursantki w świat stylizacji rzęs jest bardzo cierpliwa, wymagająca i dokładna, co pozwoliło wypuścić spod jej skrzydeł już wiele kompetentnych specjalistek.

Prowadząc szkolenia zaawansowane oprócz wiedzy jest w stanie przekazać kursantkom wiele nowych wiadomości ze świata stylizacji rzęs ponieważ zawsze jest na bieżąco w świecie nowinek branżowych.


Kasia Szelągowska

Z wykształcenia i powołania nauczyciel języka angielskiego. Jednak po kilkunastu latach pracy w zawodzie chęć wykorzystania swoich zdolności manualnych przeważyła i Kasia została instruktorem stylizacji rzęs. Rzęsy są jej ogromną pasją gdzie może dać upust swojej artystycznej stronie, oprócz tego zajmuje się również stylizacją paznokci.

Uwielbia zarówno wyklejać klientki jak również nauczać kursantki. Może godzinami mówić o rzęsach i ich stylizacji, nawet w języku obcym. Kasia szkoli na miejscu oraz wyjazdowo w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Jeśli jest zapotrzebowanie wystarczy do niej napisać i zorganizować grupę. Potrafi przekazać niuanse pięknych rzęs oraz tajniki techniki nawet na migi.


Diana Trzasko-Wnukowska

Instruktor od 2014, przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs zajmuje się od 2011, stylizacją paznokci od 2009. Studiowała Kosmetologię. Od wielu lat interesuje się przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs, a także stylizacją paznokci. Stanowi to największą pasję jej życia i dlatego ciągle doskonali swoje umiejętności i pogłębia wiedzę.

Laureatka różnych konkursów. To, co robi, sprawia jej niesamowitą przyjemność. W swoim zawodzie jest perfekcjonistką w każdym calu. Swoim kursantkom służy pomocą i nie żałuje dobrych rad. Wolny czas spędza na różnego rodzaju kursach i szkoleniach zawodowych. Przyszłe swoje życie wiąże z tym co robi, bo to lubi najbardziej. Nie wyobraża innego zawodu, gdyż ten jej jest misją, którą pragnie realizować.

Perfekcjonizm i wielkie zaangażowanie sprawiają, że szkolenie u niej to czysta przyjemność i możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy.


Anna Chrostowska

Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dyplomowana kosmetyczka oraz Instruktor stylizacji rzęs.
Na co dzień łączy pracę w poradni okulistycznej ze swoją pasją jaką jest stylizacja rzęs.

Stale stawia przed sobą nowe cele, które realizuje dzięki swojej niezłomnej determinacji. W praktyce wykorzystuje całą swą wiedzę na temat stylizacji rzęs uzupełniając ją o aspekty medyczne pracy przy oku. Stara się dążyć do perfekcji w każdym calu.

Na Szkoleniach nie szczędzi wiedzy. Swoje kursantki uczy dokładności, wytrwałości oraz holistycznego podejścia do klienta. Szczególny nacisk kładzie na bezpieczeństwo i higienę podczas zabiegu. Z każdej z nich wydobywa to co w nich unikalne. Ceni sobie indywidualne podejście do kursanta.
Chętnie uczestniczy w różnego rodzaju konkursach, rozwijając swoją kreatywność i dając ujście swojej artystycznej stronie duszy. Z niesamowitym efektem potrafi łączyć elementy zdobień i kolorystykę teoretycznie niepasujące do siebie, nadając w tym sposób rzęsom nowego wymiaru. Stale zdobywa nowe kompetencje uczestnicząc w licznych szkoleniach. Jest cały czas na bieżąco, utrzymując tym samym wysoki poziom swoich szkoleń.


Urszula Pałka

Absolwentka Olsztyńskiej Szkoły Wyższej na kierunku Zdowie Publiczne oraz Rocznej Akademii Wizażu Pro Make Up Academy. Technik Usług Kosmetycznych, Instruktor Noble Lashes. Swoją przygodę z rzęsami zaczęła w 2010 roku. Instruktorem rzęs została na początku tego roku. Na co dzień pracuje jako stylistka rzęs, instruktor oraz wizażystka. Ma to szczęście, że jej pasja jest zarówno jej pracą. Uwielbia udziały w konkursach oraz sesjach do gazet branżowych, gdzie może wyżyć się artystycznie.

Chce być jak najlepszych szkoleniowcem, dlatego też stale poszerza swoją wiedzę na kursach i warsztatach. Swoje szkolenia prowadzi z ogromnym zaangażowaniem i cierpliwością. Dużo wymaga zarówno od siebie jak i od swoich kursantów. Do każdego z nich podchodzi indywidualnie, jednak cel zawsze jest ten sam: na szkoleniu kursanci mają pokochać rzęsy a po ukończonym kursie mają dążyć do tego, by być w klejeniu rzęs jak najlepszym.